Благочинність за серпень15’-січень 16’

“Батя”: Робіть добро, воно іноді повертається

Основна к-ть коштів пішла на війну, здебільшого інформаційну. Але не тільки. За цей чималий період профінансовано:

  • 63 грн дістається республіці “Пілігрим” цього Баті. Я не знаю на кого як – на мене пропаганда чудово діє. Сюжет на Громадському, стаття на УП і I want to believe. Насправді, дивовижно що такі люди-самоцвіти ще лишились в Україні тим більше під Маріоуполем. Це неймовірно – всиновити 33 дитини, опікуватись ще кількома сотнями (колишніми накроманами і малолітніми бандитами) і повністю віддатись цьому служінню, незважаючи на війну. При цьому Генадій Мохненко – євангеліст-п’ятидесятник, має своє церкву і толкає милі проповіді, дуже харизматичні, заворожуючі і зомбуючі 🙂 Однак їх зовсім по інакшому слухаєш, після того як прочитаєш що він робить в своєму житті. Росіянин-капелан нашої армії, кілька усиновлених дітей якого захищають твій спокій на блокпостах в донбасі від москвинської навали – вартує твого визнання, %username%.
  • 50 грн дістається білоруському журналісту Ігарю Тышкевічу, який час від часу пише кльові статті для “Хвилі” і не тільки. Ну, за міцну дружбу братэрскіх украінскага і беларускага народаў!
  • 52 гривень отримує Петримазепа у відповідь на свій заклик – україно-російські націоналісти здорової людини.
  • 55 грн отримує робоклуб для дітей в Івано-Франківську. Погано що там збератимуть лего, але добре що хоч такий є. Слава Роботам!
  • 54 грн йде на реставрацію львівської Готи (це така старовинна модель трамваю). Любіть свої старі трамваї, львівці!
  • 44 грн дістається російському журналісту Аркадію Бабченку. Хоча в його біографії є неоднозначні сторінки (брав участь у війні поневолювачів проти чеченського народу, під час москвинської навали на Грузію був “воєнним журналістом” зі сторони агресора), зараз він повністю на нашій стороні, і так як іде війна – кожен інформаційний штик важливий. Дехто топить за колективну відповідальність “братів” наших, я цю думку не розділяю і мені здається Аркаша заслуговує на нашу вдячність хоча б за те, що від його чудових постів у вати шалено бомбить.

Ітого: 318 грн. Зверніть увагу, 3 з 6 пожертв дісталось росіянам, а 1 – білорусу. Не візьмуть мене в партію “Швабода” ггг)

 

Ducky’s good deeds.

Протягом минулого року каченя допомагало озеленювати Львів (йдеться про оШутючування Львова). Ми садили катальпи, ми садили платани, ми колись в 2014 садили сакури!!! Ще раз дякую Олександру Шутюк за всі його ініціативи!

Озеленення вул. Курбаса

Озеленення вул. Курбаса

Озеленення вул. Чорновола

Озеленення вул. Чорновола

Озеленення Чорновола. На ровері - то я :)

Озеленення Чорновола. На ровері – то я 🙂

До речі, цієї осені теж можна взяти участь в озелененні! Доєднуйтесь!

Увага!Це остання доброчинність в такому форматі. Грошей більше нема! Так складається, що єдиним джерелом грошей які я можу просто так роздавати направо і наліво залишається лише доходи від вторинної сировини, добування якої описуються в екохвалькопостах. То ж починаючи з наступного екохвалькопости об’єднуються з доброчинністю в екодоброхвалькопости, які відповідно будуть виходити раз в 4-6 місяців. Тим не менше, я закликаю Вас не бути жадним, навіть якщо ви не добуваєте мідь в своєму підвалі!

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s